Cine este online

Avem 262 vizitatori și nici un membru online

Login

Visitors Counter

5085067
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
803
808
1611
515646
25180
29069
5085067

Your IP: 18.208.202.194
2020-09-28 18:45

             A Sarmasági 1-es Számú Szakképző Líceum igazgatójaként szeretettel köszöntök mindenkit a 2020-2021-es tanévnyitó alkalmából.

Köszöntöm az idei előkészítő osztályosokat, az V. és IX. osztályosokat, akik most első ízben lépik át iskolánk küszöbét, köszöntöm az iskola összes tanulóját, a régi és új kollégákat, tanárokat, tanítókat, óvónőket, mestereket, minden egyes alkalmazottat.

         Rendhagyó iskolai év vár ránk a világjárvány miatt, de igyekszünk mindent megtenni annak érdekében, hogy tanintézményeinkben az oktató-nevelő tevékenységek a legnagyobb biztonsági előírásoknak megfelelően legyenek megtartva.

         Diákjainkat, pedagógusainkat megújult iskola várja.  A felújított tantermek és folyosók a járványügyi intézkedéseknek megfelelőek, így bízunk abban, hogy a tanítás-tanulás zökkenőmentesen fog zajlani. Ezúton köszönöm az utóbbi napok áldozatos és kitartó munkáját a pedagógusoknak, az iskola kisegítő személyzetének és mindenkinek, akik hozzájárultak az új tanévkezdéshez.

             Köszönöm Dombi Attila János polgármesternek, a Polgármesteri Hivatalnak, a Helyi Tanácsnak a támogatását, a számos benyújtott és megnyert pályázatot, melyeknek köszönhetően községünk minden tanintézményében   nagyon jó körülmények között kezdődhet el az oktatás. Felújult a Sarmaság-Bányatelepi 2-es Számú Óvoda, a Sarmasági 1-es Számú Óvoda, a Sarmasági 1-es Számú Szakképző Líceum épületegyüttesének nagy része. Bízunk benne, hogy jól működő partnerkapcsolatunk a jövőben sem szakad meg, hiszen ennek a legfőbb nyertesei az oktatás főszereplői, a diákok.

        Kedves szülők!

       Az idei tanévben jobban számítunk az önök támogatására és megértésére, mint eddig bármikor, hiszen csak együttműködve érhetünk el sikereket gyermekeik/diákjaink fejlődésében, képességeik fejlesztésében, ismereteik és tudásuk gyarapításában. Kérjük, vegyék figyelembe az iskolánk honlapján (www.litesa.ro) közölt járványügyi tájékoztatót gyermekeik egészsége érdekében.

        Kedves gyerekek, kedves diákok!

         A tanévkezdés izgalmakkal teli és szép pillanatához érkeztünk, s még ha a megszokott tanévnyitó ünnepséget nem is tarthatjuk meg, örömmel várunk benneteket, egészségesen térjetek vissza iskolánk padjaiba, hogy együtt tanuljunk, fedezzük fel a világot, az új kihívásokból pedig faragjunk közös erővel sikereket és kellemes élményeket.

 

                                                                    Sikerekben, egészségben gazdag tanévet kívánok mindenkinek! 

 

                                                                               Bőti Sándor Csaba,

                                                                                     iskolaigazgató

Căutare

Minicalendar

Septembrie 2020
LMMJVSD
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930