Cine este online

Avem 114 vizitatori și nici un membru online

Visitors Counter

4813694
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
281
868
6027
237143
18953
31411
4813694

Your IP: 35.175.191.168
2019-10-19 08:37

S-a încheiat si cea de-a treia ediție a concursului județean de sudura organizat de

LICEUL TEHNOLOGIC NR1 SARMASAG,

,,Learn together, work together win together with companies”

adică

,,Învățăm împreună, lucrăm împreună,

câștigăm împreună cu companiile”

           Au participat şi de această dată 10 licee și colegii care pregătesc elevi în domeniul mecanic. Ne-a bucurat participarea unor reprezentanți de agenți economici importanți din Sălaj  pentru evaluarea rezultatelor probei practice. Amintim cu satisfacție aici SC MICHELIN –Zalău reprezentată de către Borbely Vasile -Technical Support Manager-, SC CLIMAROL PREST  SRL Oradea reprezentata de către Rencsik Otto - administrator şi  SC NOERVIN PREST SRL Șărmășag reprezentată de către Keresztes Bela –administrator.

         La finalul zilei si a celor doua probe de concurs s-au cristalizat rezultatele care ii bucură pe participanți, ii onorează pe câștigători şi dau speranțe angajatorilor ca viitoarea forță de muncă este pregătită pentru câmpul muncii.

       

SECTIUNEA: SUDAREA CU ARC ELECTRIC SI ELECTROD INVELIT

NUME PRENUME CANDIDATI

UNITATEA DE INVATAMANT  REPREZENTATA

Numele si prenumele cadrului didactic îndrumător

PREMIU/MENTIUNE

ANTAL  TIBOR

PAP STEFAN NORBERT

Liceul Tehnologic  Nr.1 SARMASAG

Balog Attila

Cristea Lucreţia

Pădurean Radu

I

BOSCA CORNEL, BOLDEA IONUT

Colegiul Tehnic "Iuliu Maniu" SIMLEU SILVANIEI

Ispas Gavril

II

RÂNCAN A. ABEL

 BANU I. IOAN

Liceul Tehnologic  Nr. SURDUC

Maria Mada

Diac Constantin

Moldovan Isai

III

ONEA DANIEL TEODOR,

 SAV GABRIEL

Colegiul Tehnic ,,Alesandru Papiu Ilarian” ZALAU

Decanovici Maria

Gordan Ioan

Mihaela Har

Mentiune

Rezultate sectiunea  ,,SUDAREA PRIN PROCEDEUL  MIG”

NUME/PRENUME CANDIDATI

UNITATEA DE INVATAMANT  REPREZENTATA

Numele si prenumele cadrului didactic îndrumător

 

PREMIU/

MENTIUNE

BARTUS MARIO

TUNYOGI ROBERT

L.T.  ,,Mihai Viteazul’ ZALAU

Boghian Ştefan

Todea Tănase

Moldovan Emil

I

GURZAU PAUL

POP SERGIU

L.T.  Nr.1 SARMASAG

Mălădean Ioan

Cristea Lucreţia

II

BOANTA CIPRIAN

BOLDEA IONUT

C.T. "Iuliu Maniu SIMLEU SILVANIEI

Ispas Gavril

III

CIOCMĂREAN I. IONUȚ  MATEI A. CĂTĂLIN TRAIAN

L.T.  ,,Octavian Goga” JIBOU

Borz Virgil

Mentiune

Deja ne gândim la ediția următoare.

Căutare

Minicalendar

Octombrie 2019
LMMJVSD
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031